از این پس همراهان کانون طبیعت و تمدن می توانند برای دریافت مقالات علمی و آخرین اخبار و فعالیت ها به وب سایت رکوعی دات کام که در صفحات درج شده است مراجعه نمایند کانون تحقیقاتی طبیعت و تمدن

کانون تحقیقاتی طبیعت و تمدن

آشتی انسان با طبیعت و حیات وحش

معرفت حیوانات ! بی معرفتی انسان ها (1)

 

در این قسمت طبیعت دوستان را دعوت به تماشای مستندی کوتاه ، زیبا و آموزنده از رفتار یک حیوان وحشی و مقایسه ی آن با یک فیلم کوتاه و زشت از انسانی که بظاهر دارای شعور  ، عقل  ،  عاطفه می باشد  و استخدام آموزش و پرورش( دبیر) می باشد می نمایم . 

 

 

 

       

  

با مشاهده ی و مقایسه ی این دو فیلم یکی بسیار زیبا ( اولی ) ولی از جانداری که از آن انتظار چنین رفتاری را نداریم و دومی مشاهده ی تصویری زننده و زشت  از اشرف مخلوقات که همه ازآن انتظار رفتاری عاقلانه را دارند . 

از این نوع حوادث در کشور ایران کم اتفاق نمی افتد و هر روز شاهد حیوان آزاری انسان ها هستیم  ( از کودکان تا بزرگسالان ) ، اینگونه  رفتار ها  از کجا نشات گرفته ؟ 

در ادامه شما را دعوت به تماشا یا بهتر است بگویم مقایسه دو فیلم دیگر می نمایم.

 

در اینجا همان طور که مشاهده می نمایید  4 جوان به سختی مار را از لانه اش خارج و با خنده و شوخی با سنگ و چوب به جان این جاندار زیبا و مفید می افتند و بعد از چندی این فیلم کوتاه را منتشر می نمایند تا در دسترس همگان قرار گیرد و شخصیت خود را در عموم جهان  فاش می نمایند . 

با توجه به جوان بودن این سه نفر (  انسان نما ) باید خدمت شما عرض کنم ، آمار نشان داده است افراد قاتل و جانی در کل جهان در بچگی و نوجوانی خود تمایل زیادی به حیوان آزاری داشته اند . 

 

 این مقاله هم مثل تمامی مقالات به پایان خود نزدیک شده ، اینجانب شما را به خدای بزرگ می سپارم  در ضمن اینکه شما را دعوت به تماشای مستندی از قدرت و فهم حیوانات ( در حد خودشان ) می نمایم .